Персональна консультація
та продаж акумуляторів по Україні. Працюємо з 2010 року

KLEMA

Акумуляторні батареї KLEMA: історія, характеристики, рекомендації, захист від підробок, де купити з офіційною гарантією.

Всі акумуляторні батареї Klema виробляються на заводі Westa (м.Дніпро, Україна). Завод Веста — вітчизняний лідер з виробництва акумуляторних батарей. Акумулятори Klema є вдалим поєднанням технічних характеристик, ціни і експлуатаційного ресурсу. Тому Klema користується заслуженим попитом у водіїв.

Klema Norm стандарт-клас для вітчизняних авто з низьким рівнем енергоспоживання

Використовується гібридна технологія Ca- Sb (кальцій-сурма), що дозволяє поєднувати високі струми холодної прокрутки з вражаючою витривалістю і стійкістю до глибоких розрядів. Рекомендується до встановлення на вітчизняні автомобілі з важкими умовами експлуатації і високою ймовірністю нештатної роботи електрообладнання.

Klema Better преміум-клас для більшості вітчизняних та європейских автомобілів.

Klema Better на нашу думку, один з найкращих вітчизняних акумуляторів. Технологія Ca-Ca та висока якість дозволяють встановлювати ці акумуляторні батареї на більшість автомобілів як з бензиновими, так і з дизельними двигунами. Високий пусковий струм, малий саморозряд та вражаюча витривалість.

Klema EFB преміум-клас для дизельних двигунів і енергонавантажених систем електроживлення виконаний за технологією EFB.

Новинка заводу Westa — технологія EFB! Посилені пластини та межелементні з’єднання в поєднанні з армованої активною масою на пластинах роблять акумулятори Klema EFB оптимальним рішенням для того, що б купити батарею надовго. Найменша ціна за акумулятор зроблений за технологією EFB.

Klema Asia стандарт-клас для азіатських авто.

Нарешті вітчизняні виробники запропонували акумулятори в азіатскому корпусі. Якість в поєднанні з найкращою ціною на «азіатів» — вдалий вибір для тих, хто не хоче витрачати зайві гроші на придбання акумулятора. Рекомендовано для встановлення на японські, корейські та китайські автомобілі.

Особливості акумуляторів Klema

Всі акумуляторні батареї Klema відносяться до класу малоуходних стартерних батарей. Тобто при звичайній експлуатації акумулятори Klema, по суті є необслуговуваними, доступ до банок не потрібен. Технологія Ca-Ca забезпечує низький рівень випаровування електроліту, тому його запасу вистачає на весь термін служби акумулятора. Але під захисною планкою є доступ до банок. Тому, при необхідності, наприклад в разі перезарядження, акумуляторну батарею можна обслужити, долити дистильованої води і продовжити термін її служби. Це можно зробити як самостійно, так і в спеціалізованному магазині.

Кодування дати виробництва акумуляторів Klema

Код маркування наноситься на верхню кришку всіх акумуляторних батарей Klema і включає в себе 10 цифр (дві групи з 4 і 6 цифр).

Номер цифриРозшифрування
1номер бригади (2)
2,3,4емність батареї (70Аг)
5 остання цифра року (2021)
6номер півріччя (1 — перше півріччя, 2 — друге)
7порядковий номер місяця в півріччі (4 — лютий)
8,9число місяця (12)
10номер виробничої лінії

Тобто для визначення дати виробництва нам достатньо поглянути на 5,6 і 7 цифри кодування:

ХХХХ 111ХХХсічень 2021
ХХХХ 112ХХХлютий 2021
ХХХХ 113ХХХберезень 2021
ХХХХ 114ХХХквітень 2021
ХХХХ 115ХХХтравень 2021
ХХХХ 116ХХХчервень 2021
ХХХХ 121ХХХ липень 2021
ХХХХ 122ХХХсерпень 2021
ХХХХ 123ХХХвересень 2021
ХХХХ 124ХХХжовтень 2021
ХХХХ 125ХХХлистопад 2021
ХХХХ 126ХХХгрудень 2021

Слід зауважити, що акумуляторні батареї виробництва заводу Веста легко переносять зберігання до 6-ти місяців і, не потребуючи підзарядки, можуть відразу встановлюватися на автомобіль.

Якщо ж акумуляторна батарея була виготовлена 6-12 місяців назад, рекомендується перевірити напругу і за необхідності зарядити.

Сертифікат відповідності акумуляторних батарей Klema виробництва Westa (Україна, м.Дніпро)

Заповніть форму нижче
і отримаєте безкоштовну консультацію фахівця з акумуляторів

triangle
man

  Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами для консультації
  протягом 15 хвилин
  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних і згодні з призначеним для користувача угодою.

  Дізнайтеся який акумулятор вам підійде

  triangle
  Умови та результати проведення щомісячного розіграшу подарунків від RayBattery>>>