Персональна консультація
та продаж акумуляторів по Україні. Працюємо з 2010 року

VARTA

Акумуляторні батареї VARTA: історія, характеристики, рекомендації, захист від підробок, де купити з офіційною гарантією.

Куди б не привела Вас дорога, акумулятори VARTA® — гарантія того, що енергії завжди буде достатньо. Будь то Ваша перша машина, автомобіль з функціональністю Start-Stop або транспортний засіб з великою кількістю устаткування і відповідним високим енергоспоживанням, акумулятори VARTA® забезпечують необхідну енергію.

Бренд VARTA має більш ніж 130-річну історію.

Акумулятори VARTA встановлюються на первинну комплектацію найбільшими автовиробниками і користуються довірою водіїв у всьому світі. Сила батарей VARTA® підкріплюється положенням на ринку компанії Clarios, раніше відомої як Johnson Controls Power Solutions, — світового лідера в області виробництва просунутих рішень для зберігання енергії. 16 000 співробітників VARTA розробляють, виробляють і продають постійно розвивається асортимент акумуляторів з технологіями для будь-якого типу транспорту.

Не буде перебільшенням заявити, що Varta — найбільш розкручений акумуляторний бренд в світі. Як фахівці, які щодня займаються продажами, питаннями експлуатації та відновлення акумуляторних батарей, а також судячи за накопиченої статистикою, можемо сміливо заявити — Varta бренд №1 у світі акумуляторів.

Чому Varta №1

 • Акумулятори Varta виробляються за найсучаснішими технологіями, та найчастіше є «законодавцями моди» в акумуляторних технологіях.
 • Кожен 6-й акумулятор, який продається в Україні виготовлений на заводах Varta.
 • Акумулятори Varta також продаються під брендами Bosch, AFA, Berga, Energizer, BlackMax і т.і.
 • За якістю та низьким відсотком відмов (з провини виробника), акумулятори Varta безумовний лідер. За оцінками організацій що торгують, заводський брак для Варти — рідкісне явище.
 • Висока якість і сучасні технології дозволяють встановити на автомобіль акумулятор Varta, без необхідності додаткового заряду, протягом 18 місяців з дня виробництва. За цей термін акумуляторні батареї не втрачають своїх якостей і термін їх експлуатації не знижується.
 • Всі акумулятори Varta поставляються з європейських заводів Чехії, Німеччини, Іспанії. Російської Варти в Україні немає, мита на російську продукцію роблять такий імпорт економічно невигідним.

Особливості акумуляторів Varta

Акумулятори Varta необслуговувані

У зв’язку з сучасними технологіями виробництва і високою якістю всі акумулятори Varta — не обслуговуються. Запасу електроліту в батареї вистачає на весь термін експлуатації. Це позбавляє власника від необхідності контролю рівня електроліту і обслуга акумулятора зводиться до простої профілактичної підзарядки звичайним зарядним пристроєм, за необхідності. Але, це накладає певні обмеження на умови експлуатації. Електрообладнання автомобіля, на якому встановлений акумулятор Varta, має працювати в штатному режимі. Будь-який систематичний перезаряд призводить до прискореного википання електроліту і різкого скорочення терміну служби акумуляторної батареї, тому що долити води до рівня не можливо.

Особливості встановлення акумуляторів Varta на Hyundai та KIA

Акумулятори Varta що виконані в «азіатському корпусі» не мають нижнього бурту (виступу в нижній частині акумулятора для кріплення). Тому, при придбанні акумулятора Varta для встановлення на такі марки автомобілів як Hyundai, KIA необхідно уточнювати цю особливість. У більшості ж, в азіатських автомобілях, кріплення акумулятора на штатному місці здійснюється верхньою планкою, яка притискає акумуляторну батарею. В такому випадку, проблем з установкою акумулятора Varta не виникне.

Varta вже не та?

В Інтернеті багато історій про те, що «Varta вже не та». Ми розбиралися з походженням такого роду інформації.

Типові причини передчасного виходу з ладу акумулятора:

 • неправильна робота електрообладнання автомобіля (постійний недозаряд або перезаряд);
 • глибокий розряд (наприклад забули вимкнути фари) без подальшого обслуговування та повного заряду зарядним пристроєм;
 • проблеми зі стартером автомобіля або поганий контакт в ланцюзі запуску.

Після цього, споживач, не дуже й розбираючись в причинах передчасного виходу з ладу акумуляторної батареї, робить висновок, що у всьому винен акумулятор. Купує новий і, цілком щиро, розповідає знайомим або ділиться своєю думкою в Інтернеті про те, що Varta (Bosch, Topla, Westa і т.і.) вже не та. Так як Varta є одним з найбільш масових акумуляторів на ринку, то і «на горіхи» їй дістається найбільше.

Цікавий факт.

Varta і Bosch — це один і той же акумулятор. Виробляється на тих же заводах, за такими самими технологіями, з однією якістю. Ціни на Bosch зазвичай вище, ніж на Varta. Це залежить від того, що імпортери цих акумуляторів різні, і швидше за все, на ціну впливають відрахування компанії Bosch за використання бренду.

Varta Black Dynamic / Bosch S3 економ-клас для старих авто з низьким рівнем енергоспоживання.

В асортименті українських магазинів зустрічається досить рідко, тому що в цьому сегменті вітчизняні виробники складають неабияку конкуренцію як за цінами, так і за технічними характеристиками.

Varta Blue Dynamic / Bosch S4 Silver стандарт-клас для більшості автомобілів з бензиновими двигунами.

Varta Blue Dynamic найбільш масова серія. Є оптимальним варіантом для переважної більшості імпортних автомобілів з бензиновими двигунами. Збалансована за характеристиками і прийнятна за цінами.

Varta Silver Dynamic / Bosch S5 Silver Plus преміум-клас для дизельних двигунів і енергонагруженних систем електроживлення.

Відмінне поєднання технічних характеристик і терміну експлуатації дозволяє використовувати в автомобілях з підвищеними вимогами до акумуляторних батарей.

Varta Silver Dynamic AGM / Bosch S6 AGM High люкс-клас для автомобілів що обладнані системою Start-Stop.

Для автомобілів, обладнаних системою Start-Stop, підходять тільки акумулятори виконані за технологією AGM. Серія Varta AGM з’явилася одна з перших на ринку, тому якість цих акумуляторів перевірено роками. Всі провідні європейські автовиробники (Mersedes, BMW, AUDI та ін.) на конвеєрі використовують саме Varta AGM при первинній збірці своїх авто.

Таблиця кодування року і місяця виробництва акумуляторних батарей Varta, Bosch.

Дата виробництва акумуляторної батареї — квітень 2021 року

Для автомобилей, оборудованных системой Start-Stop, подходят только аккумуляторы выполнены по технологии AGM. Серия Varta AGM появилась одна из первых на рынке, поэтому качество этих аккумуляторов проверено годами. Все ведущие европейские автопроизводители (Mersedes, BMW, AUDI и др.) На конвейере используют именно Varta AGM при первичной сборке своих авто.

Висновок: Заплуталися в виробниках акумуляторних батарей, вагаєтесь? Беріть Varta. Вона трохи дорожче ніж більшість конкурентів, але ви гарантовано отримаєте відмінну якість від відомого бренду.

Заповніть форму нижче
і отримаєте безкоштовну консультацію фахівця з акумуляторів

triangle
man

  Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами для консультації
  протягом 15 хвилин
  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних і згодні з призначеним для користувача угодою.

  Дізнайтеся який акумулятор вам підійде

  triangle
  Умови та результати проведення щомісячного розіграшу подарунків від RayBattery>>>