Персональна консультація
та продаж акумуляторів по Україні. Працюємо з 2010 року

OBERON

Акумуляторні батареї OBERON: історія, характеристики, рекомендації, захист від підробок, де купити з офіційною гарантією.

Корпорація Іста була створена в 1992 році. На сьогоднішній день це два сучасних заводи з виробництва акумуляторних батарей ТОВ «ДОЗ« Енергоавтоматика »і ПрАТ« ІСТА-Центр », а також заводи з переробки старих акумуляторів і по виробництву корпусів акумуляторних батарей. Загальна потужність виробництва 5-5,5 мільйонів акумуляторних батарей.

Цікавий факт

Акумулятори Oberon встановлювалися на конвеєрі АвтоЗАЗ-Деу на автомобілі Сенс (Daewoo Sens). Таким чином Oberon є оригінальною акумуляторною батареєю для одного з наймасовіших автомобілів українського авторинку.

Цікавий факт №2

Акумулятори Oberon є одними з найпопулярніших у «підробників». Часто буває, покупці експлуатують їх 3-5-7 років, а потім з подивом дізнаються, що на їх автомобілі був встановлений вітчизняний акумулятор з саморобною наклейкою відомого імпортного бренду. Тільки заплатили вони як за імпортний. На нашу думку, це відмінна і об’єктивна оцінка якості вітчизняного акумулятора.

OBERON OPTIMA (ISTA CLASSIC) економ-клас для старих авто з низьким рівнем енергоспоживання

Серія OPTIMA — економ-пропозиція заводу Іста для водіїв. OBERON OPTIMA буде відмінним вибором для автомобілів у віці або з нестабільною роботою електрообладнання. І справа не тільки в низькій ціні. При виробництві використовується гібридна технологія сурма-кальцій (Sb / Ca, ще позначають як Ca +) це дозволяє поєднувати в одній акумуляторної батареї гідності сурм’янистої технології — витривалість, стійкість до глибоких розрядів, і кальцієвої технології — високі пускові струми, знижений саморазряд.

OBERON EUROSTANDARD (ISTA STANDARD) стандарт-клас для більшості автомобілів з бензиновими двигунами

Акумулятори OBERON EUROSTANDARD — наймасовіший акумулятор стандарт класу заводу Ista. Якщо враховувати ціну як основний фактор при виборі акумулятора, покупка OBERON EUROSTANDARD для автомобіля з бензиновим двигуном буде найбільш оптимальним вибором. Поєднання переваг гібридної технології і ваги акумулятора робить OBERON EUROSTANDARD хорошим варіантом для покупців не готових переплачувати за гучний бренд, але вимогливих до характеристик і ресурсу акумулятора.

OBERON PRESTIGE (ISTA 7 SERIES) преміум-клас для дизельних двигунів і енергонагруженніх систем електроживлення

Серія Prestige один з кращих українських акумуляторів. Якість, ресурс і високі пускові струми дозволяють встановлювати Oberon Prestige як на бензинові сучасні автомобілі, так і на дизельні. Технологія Ca / Ca (кальцій-кальцій) надає акумуляторів Oberon Prestige відмінні експлуатаційні якості: високі пускові струми, низький саморозряд і мінімальний рівень випаровування води з електроліту. Якщо в автомобілі справно електрообладнання, використовуйте акумуляторні батареї Oberon Prestige буде легкою і довгою. Але слід пам’ятати, що будь-який акумулятор виконаний за технологією Ca / Ca погано переносить глибокі розряди. Тому, в разі непередбаченого розряду АКБ слід негайно поставити його на зарядку від стаціонарного зарядного пристрою.

OBERON PROFESSIONAL TRUCK (ISTA PROFTRUCK) акумуляторні батареї для комерційної техніки

Автотранспортні підприємства — одні з найбільш вимогливих покупців RayBattery. У той же час, у нас є завжди зворотний зв’язок. Про всі проблеми виникають під час експлуатації акумуляторних батарей ми від них дізнаємося негайно. Після «експериментів» з акумуляторами інших виробників і від інших постачальників, наші постійні покупці вже не перший рік оснащують свою техніку акумуляторами OBERON PROFESSIONAL TRUCK.

Сертифікат відповідності акумуляторних батарей Oberon виробництва Ista (м. Дніпро, Україна)

Аргументи на користь вибору OBERON

— вартість в середньому ціновому діапазоні;

— традиційно високі і чесні пускові струми;

— відмінна статистика за термінами експлуатації;

— оперативна та об’єктивна гарантійна підтримка.

Висновок

Акумулятори Oberon надійні, невибагливі акумулятори з демократичних цінами. Відмінно працюють у важких умовах. Якщо у вас вітчизняний автомобіль «в роках», висока ймовірність проблем з електрообладнанням або ви просто не хочете переплачувати за гучні імена, то команда RayBattery рекомендує акумулятори Oberon до установки на ваш автомобіль.

Заповніть форму нижче
і отримаєте безкоштовну консультацію фахівця з акумуляторів

triangle
man

  Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами для консультації
  протягом 15 хвилин
  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних і згодні з призначеним для користувача угодою.

  Дізнайтеся який акумулятор вам підійде

  triangle
  Умови та результати проведення щомісячного розіграшу подарунків від RayBattery>>>