Персональна консультація
та продаж акумуляторів по Україні. Працюємо з 2010 року

INCI AKU

Акумуляторні батареї INCI AKU: історія, характеристики, рекомендації, захист від підробок, де купити з офіційною гарантією.

Компанія Inci Aku була заснована як дочірня компанія холдингу Інджія, Джевдетом Інджія під назвою «Інджія АКЮ Сан.А.Ш.» в 1984 році в індустріальній зоні міста Маніса. Сьогодні, нараховуючи 15 компаній і 2200 співробітників, Інджія Холдинг є одним з небагатьох сімейних бізнесів в світі, який щодня примножує свою успішність і неухильно дотримується корпоративних принципів управління.

Компанія Інджія АКЮ є постачальником продукції на автомобільні заводи таких компаній як, Ford, Fiat, Hyundai, Mercedes, BMC, Land Rover, Mithsubishi, Peugeot, Isuzu і Kia — як в Туреччині, так і за кордоном. На глобальному ринку, компанія має 90 дистриб’юторів на 4 континентах в 72 країнах.

Особливості моделей акумуляторів Inci Aku

SUPR A SENTOR стандарт-клас для більшості автомобілів з бензиновими двигунами.

Supra A (серія Sentor) наймасовіший акумулятор Inci Aku в наших продажах. Відмінна якість за демократичною ціною робить його найбільш прийнятним рішенням при вибору акумулятора для автомобіля з бензиновим двигуном. Встановлюється від «класики ВАЗ» до найсучасніших європейських автомобілів. Завдяки безвідмовній багаторічній роботі, у нас сформувався клуб любителів Inci Aku)))

FORMUL A TAURUS стандарт-клас для більшості автомобілів з бензиновими двигунами.

Formul A (серія Taurus) завдяки широкій лінійці моделей є одним з найбільш оптимальних рішень для автомобілів як європейського, так і азіатського виробництва. А модель 60Аг в хондовському розмірі з габаритами 238x129x224 (у інших виробників 45-55Ач) є безумовним лідером і за характеристиками і по довговічності роботи.

MAXIM A GORILLA преміум-клас для дизельних двигунів і енергонагруженніх систем електроживлення.

Акумулятори серії Maxim A (Gorilla) топ-версія класичного кальцієвого акумулятора. Поєднання ваги і сучасних технологій робить ці акумулятори відмінним рішенням для енергонагруженних автомобілів як з бензиновими, так і з дизельними двигунами.

СТАРТ-СТОП EFB PANTERA люкс-клас для автомобілів обладнаних системою Start-Stop

Акумулятори Inci Aku EFB серії Pantera виконані за технологією EFB і являють собою посилену акумуляторну батарею з більш товстими пластинами і армованої скловолокном намазуванням. Призначені для використання як на автомобілях зі стандартною системою Start-Stop так і звичайних авто з великою кількістю споживачів електроенергії.

СТАРТ-СТОП Серія AGM LEO люкс-клас для автомобілів обладнаних системою Start-Stop і системою рекуперації

Акумулятори Inci Aku AGM серії Leo виконані за технологією AGM для найсучасніших автомобілів з системою Start-Stop і рекуперативної системою гальмування. Основна відмінність від звичайних акумуляторних батарей — здатність більш швидкого (в рази) прийому заряду, що робить їх незамінними на автомобілях обладнаних системою старт-стоп.

Як визначити дату виробництва акумуляторних батарей Inci Aku?

Дата виробництва акумулятора нанесена на зовнішньої етикетці і являє собою код з 4х цифр, де перші 3 цифри це день в році, а 4 цифра позначає рік виробництва акумулятора.

1990 — дата виробництва акумуляторної батареї -199день 2020 року


Приклад: 1990

199 — день року, а саме 18 червня
0 — остання цифра року, а саме 2020 рік.


Так само зустрічаються 6 ти значні коду, де перші три цифри день року, наступна, четверта цифра остання цифра року.

013121— дата виробництва акумуляторної батареї -13 січня 2021 року

Приклад: 013121

013 — 13 січня

1 — 2021рік

Висновок

Заповніть форму нижче
і отримаєте безкоштовну консультацію фахівця з акумуляторів

triangle
man

  Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами для консультації
  протягом 15 хвилин
  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних і згодні з призначеним для користувача угодою.

  Дізнайтеся який акумулятор вам підійде

  triangle
  Умови та результати проведення щомісячного розіграшу подарунків від RayBattery>>>